Webový prehliadač, ktorý slúži je zastaraný a nie je podporovaný (niektoré funkcie nemusia fungovať správne). Prosíme aktualizujte si prehliadač. Viac informácií na
odkaze tu.
Aj druhá generácia modelu Salming Rival svojim určením zapadá do skupiny základných modelov sálových topánok, ktoré každého priaznivca indoor aktivít poteší najmä svojou univerzálnosťou...
Viac informácií
Produkt Salming Rival 2 JR white Halová obuv produkt je vypredaný, ale môžete si kúpiť jeho nástupcu.
Aj druhá generácia modelu Salming Rival svojim určením zapadá do skupiny základných modelov sálových topánok, ktoré každého priaznivca indoor aktivít poteší najmä svojou univerzálnosťou, odolnosťou a kvalitne spracovaným tlmením. Oproti prvej generácii majú Salming Rival 2 kompletne prepracovaný zvršok.
Dvojvrstvový zvršok tvorí kombinácia odolného a priedušného polyesterového úpletu, ktorý je pre navýšenie stability a ochrany opatrený polyuretánovou vrstvou. Celá vrchná konštrukcia topánok je navyše pre navýšenie odolnosti *prešívaná a ponúka ideálny kompromis medzi pevnosťou a pohodlím *.
Tlmenie obstaráva stredne vysoká medzipodrážka tvorená penovou zmesou EVA. Táto penová zmes má veľmi kvalitné tlmiace vlastnosti a zároveň je schopná časť energie vrátiť do každého odrazu.
Podrážka je z odolnej nefarbiacej gumy a pre maximálnu priľnavosť je opatrená špeciálnym Salming HexaGrip™ vzorkou. Správnemu fungovaniu chodidiel pomáha jej rozdelenie pomocou technológie Salming TGS62/75 a pre navýšenie stability je v oblasti klenby opatrená stabilizačnou výstuhou.
Kľúčové vlastnosti
Vhodné pre začínajúcich či občasných hráčov hľadajúcich kompromis medzi kvalitou a cenou
Skvele priľnavá a neznačkujúca podrážka s technológiou Salming HexaGrip™
Kvalitné stredne tvrdé tlmenie
Vhodné pre všetky indoor aktivity
Konštrukcia topánky a použité technológie
Zvršok topánky
Chodidlo drží na svojom mieste
Technológia Salming Heelcup™ tvorí v priestore päty tzv. pätný košíček, ktorý je stredne tvrdý, anatomicky tvarovaný a pomáha stabilizovať a fixovať chodidlo v topánke.
Medzipodrážka - tlmenie topánky
Zníženie negatívnych dôsledkov vplyvu, energie do odrazu
Tlmiaca zmes z EVA peny veľmi dobre absorbuje negatívne sily pri došliapnutí, a naopak do odrazu vracia časť vynaloženej energie.
Podrážka - podrážka topánky
Odolnosť a extra dobrý grip pri všetkých sálových športoch
Podrážku modelu tvorí špeciálna gumová zmes, ktorá vyniká perfektnou kontrolou trakcie a skvelým gripom. Ten ešte navyše umocňuje špeciálna vzorka Salming HexaGrip™ tvorená malými šesťuholníkmi.
Pohodlie pri dopade, energia do odrazu
Technológia Salming TGS 62/75° rozdeľuje podrážku topánok na 2 časti.
Prvá časť - od päty k brušku chodila - tvorí približne 62% plochy podrážky, a je konštruovaná s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov.
Od druhej časti – prednej časti podrážky – ju delí tzv. baletná linka, ktorá je podrážkou vedená po uhlom 75°. Toto rozdelenie zaisťuje, že sa topánka ohýba presne v tom správnom mieste, aby stimulovala prirodzené laterálne a predozadné pochybnosti chodidiel. Predná časť topánky je potom konštruovaná pre maximálnu efektivitu odrazu.
Výrobca
Salming Sports AB
Salming Sports AB
Ekonomivägen 2
436 33 Askim
Švédsko
http://salmingsports.com