Doprava | Cena | Doprava zadarmo od |
![]() | 2,16 € | 67,09 € |
![]() | Od 3,24 € | 79,40 € |
![]() | Od 4,20 € | 99,25 € |
![]() | Od 3,03 € | 59,55 € |
![]() | Od 4,81 € | 107,19 € |
![]() | Od 4,10 € | 79,40 € |
![]() | 1,81 € |
Platba | Cena |
Rýchly bankový prevod s QR kódom (zálohová faktúra) | 0 € |
Dobierka | 1,58 € |
Hotově vo výdajni | 0 € |
Platobnou kartou vo výdajni | 0 € |
Platobná karta online | 0 € |
TeXtreme Curve 2.0° - minulú sezónu Unihoc prvýkrát na trhu predstavil palice TeXtreme 2016/2017, ktoré mali okamžitý úspech. Hráči predovšetkým oceňujú doladené vyváženie u týchto extrémne ľahkých palíc. U týchto zahnutých holí je použitý rovnaký TeXtreme karbón rovnako ako u tých rovných, jediný rozdiel je v novom striebornom designe. Jedná sa teda o najľahší zahnuté palice na svete a vyváženie palice je opäť skvelé!
RePlayer - séria RePlayer je pokračovateľ dlhodobo najlepšie série Player. Všetky základné charakteristiky a rysy čepele Player u RePlayer zostali tak, aby všetci fanúšikovia tejto série spoznali ich favorita, však pár vecí bolo upravené. Napríklad dizajn a celkový vzhľad bol zmodernizovaný a tiež bola posilnená zadná pätka. Táto séria je vyrábaná v mnohých tvrdostiach, takže každý si príde na svoje.
Curve - táto svetová senzácia je ďalším fantastickým vynálezom značky Unihoc. Spodná časť shaftu je zakrivená tak, aby bol väčší uhol voči čepeli, a tým sa zvýšila razancie streľby. Zaručujeme Vám, že s palicami Curve získate nové zážitky a skúsenosti. Akonáhle si prvýkrát vystrelíte, spoznáte, čo máme na mysli. Shaft je dostupný v štyroch rôznych stupňoch (1.0 °, 1.5 °, 2.0 ° a 3.0 °).
Sezona: | 2017/2018 |
Tvrdosť: | 26mm |
Omotávka: | TeXtreme |
Tvar rukoväte: | Okrúhly |
Názov čepele: | Replayer |
Tvrdosť čepele: | Tvrdá |
Certifikace IFF: | áno |
Hmotnosť: | 194g |
Typ shaftu: | zahnutý |