Zobraziť kategórie

Florbalová hokejka Zone HYPER Ripple Curve 2.0° 29 chrome `15


  • Sezona: 2015
  • Tvrdosť: 29mm
  • Tvar rukoväte: Okrúhly
  • Názov čepele: Hyper
  • Tvrdosť čepele: Stredne tvrdá
  • Certifikace IFF: áno
  • Hmotnosť: 239g
Farba Zahnutie hokejky
Dĺžka palice
Dostupnosť Cena
čierna / žltáĽavá (ľavá ruka nižšie)100cm (=110cm) Vypredané
čierna / žltáĽavá (ľavá ruka nižšie)96cm (=106cm) Vypredané
čierna / žltáPravá (pravá ruka nižšie)100cm (=110cm) Vypredané
čierna / žltáPravá (pravá ruka nižšie)96cm (=106cm) Vypredané

Popis tovaru

Ripple je najnovší typ tyče, ktorý je vyrábaný ako u zahnutých palici, tak u rovných. Vďaka novým prvkom Vám Ripple technológie zabezpeci tvrdší a rýchlejší strely.

- Tyc je vystužená na miste spodnej ruky pre zabezpečenie potrebnej tuhosti. V teto oblasti zostáva shaft tuhý a tým pridáva razanciu smerom k čepeli.

- Keď prenesená silá dosiahne vlniek, shaft sa prehne vďaka mäkšie časťou palice, kde sú vlnky. Toto prehnutie nakopne strelu vice - výsledkom sú tvrdé a rýchlo strely.

- Vlnkový nakopávač efekt bol testovaný elitnými hráčmi ZONE, tak aby bolo presne určené umiestnenie vlniek. Testovanie umožnilo zdokonaliť koncept nových tyčí.

Čepeľ HYPER: - jedná sa o konkávne streleckú čepeľ. Čepeľ HYPER je určená pre strelca, veľmi dobre s ňou umiestnite loptičku do miest kam na neho žiadny brankár nedosiahne. Čepeľ zdobia najmä nízka hmotnosť a tuhý rám.

Technológia CURVE boli vyvinuté preto, aby pomohli hráči zvýšiť razanciu streľby. Dolná časť tyče je vyhnutá v určitom uhle (1.5 °, 2.0 °, 3.0 °) tak, aby bolo čo najefektívnejšie postavenie čepele voči balónika a podlahe. Práve toto postavenie je rozhodujúce pre tvrdosť streľby.

- Materiál palice: Ripple Tech modulus graphite
- Omotávka: Ripple 2-part grip