Nemáte účet?
Jazyk
Čeština
Slovenčina
English
Deutsch
Mena
Česká koruna (CZK)
Euro (EUR)
Americký dolár (USD)
Krajina
Slovensko
Vybrať inú krajinu
info@eflorbal.sk
Telefón teraz offline
Telefón: +421 2/327 845 03
Teraz sme offline
Sme vám k dispozícii v české pracovné dni 8:00 - 16:30 (SEČ/SELČ)
Platba
Dostupné spôsoby platby sú závislé na voľbe spôsobu dopravy.
Platba Cena
Bankový prevod (zálohová faktúra) 0 €
Dobierka 1,14 €
Hotově v predajni alebo v sklade 0 €
Platobnou kartou vo výdajni 0 €
Platobná karta online 0 €
Doprava
Doprava pre krajinu: Slovensko
Doprava Cena Doprava zadarmo od
GLS 3,42 € 39,98 €
Pošta - obchodný balík do zahraničnej Od 12,96 €
Osobný odber - Uherské Hradiště 0,00 €
Zásielkovňa 3,09 € 78,01 €
Česká pošta - express EMS Od 11,45 €
EUR
Jazyk
Čeština
Slovenčina
English
Deutsch
Mena
Česká koruna (CZK)
Euro (EUR)
Americký dolár (USD)
Krajina
Slovensko
Vybrať inú krajinu
0 ks
0 €
Zobraziť kategórie

Unihoc Premium set 40x20m

Použitá sada florbalových mantinelov
Akcia Novinka
Farba Dostupnosť Cena
čierna

Skladom (1 ks)

3 880,80 € Bežná cena: 5 880,00 €

Popis tovaru

Zľahka používa sada florbalových mantinelov Unihoc Premium. Mantinely boli používané pre reprezentačné účely.

Cena produktu je ilustratívny - kontaktujte nás e-mailom pre získanie ucelenej kalkulácie.
Florbalové mantinely PREMIUM & BASIC

Nový typ mantinelu Premium a Basic , nastavuje nový štandard pre florbalové mantinely v zmysle udržateľnosti materiálu a designu . Požiadavky vždy rastú spoločne s rozvojom športu , a preto sme radi , že Vám môžeme predstaviť tieto nové vysoko kvalitné mantinely .

Konštrukcia je vyrobená v súlade s modernými trendmi , predovšetkým udržateľnosti , mantinely sú vysoko kvalitné a odolné po dlhú dobu . Konštrukcia kombinuje 6 / 4 mm tvrdý plast a hliníkové tyče , ktoré vytvoria ľahkú konštrukciu s veľkou odolnosťou . Spojovací mechanizmus medzi jednotlivými dielmi mantinelu je vyrobený tiež z hliníku pre optimálnu životnosť .

Mantinely sú konštruované s ohľadom na užívateľa , preto sme vytvorili veľmi stabilné ihrisko pre všetky úrovne , účely a priestory . Do zadnej časti mantinelu sme pridali robustný plastovú dosku , ktorá robí mantinel a tým aj celé ihrisko veľmi stabilný , aj cez nárazy a kontakty , takže riziko prevrhnutiu je veľmi nízke . Po zmontovaní celého ihriska rovné diely a jednodielne rohy vytvorí stabilný celok , ktorý drží normálny tvar ihrisko a minimalizuje neodhadnutelné odrazy loptičky .

Mantinely Premium majú hornú hranu v lesklej neon oranžovej farbe , aby sa maximálne viditeľne odlíšila od povrchu . Basic mantinely majú hornú hranu v čiernej farbe . Bol vybraný tiež nový lesklý povrch plastu , aby vytvoril úplne nový vzhľad celého ihriska a leštená hliníková konštrukcia dodáva pocit kvality , ktorý mantinel má a ktorý sme hľadali .

Ihrisko Premium / Basic má 8 špeciálnych mantinelu , ktoré majú hornú hranu v odlišnej bielej farbe , ktoré vytyčujú priestory pre striedanie . To dáva v hale ihrisku viac profesionálne a viditeľný vzhľad. Na kompletnom Premium / Basic ihrisku sa striedačky skladajú zo 4 dielu pre každý tím .

Kompletné ihrisko je dopravované na jednom vozíku so 6 stabilnými kolieskami . Súčasťou dodávky je aj druhý vozík ( priložený hore na mantineloch ) pre optimálne použitie v závislosti na hale alebo prostredie .

Lesklý povrch plastu uľahčuje možnosť pridať marketingová loga , ktoré idú veľmi ľahko nalepiť ( i strhnúť ) . Možnosť mať loga aj na zadnej strane mantinelu , otvára viac možností a zvyšuje marketingovú hodnotu pre divákov v hale . Rohy sú dodávané s našimi logami Zone alebo Unihoc , zahrnutými v cene .

Dôležitou súčasťou nášho nového konceptu mantinelu je montážny proces . Mantinely sú ľahké , ľahko sa prenáša a upevňovacie mechanizmus je ľahké pochopiť . Ako je vidieť na obrázkoch , vďaka pružným lanám je jednoduché spojiť diely k sebe dobre vyzerajúcim spôsobom . Náhradných 10 ks pružného lana je dodávané zadarmo .

Celú sadu mantinelov tvorí :
- 40 ks mantinel 2,5 m
- 4 ks mantinel 1,5 m
- 4 ks mantinel roh
- 2 vozíky s kolieskami