Vyhlasujem, že som sa oboznámil so zásadami spracovania osobných údajov.
Nemáte účet?
menu
Registrujte sa a získajte získajte výhody!

LEXX predstaví novú bombu - NoVibrations Family!

5. 3. 2015

Švajčiarska značka LEXX pre florbalový svet pripravila na novú sezónu rad revolučných noviniek. Dnes sa zameriame hlavne na technológiu, podľa ktorej je táto séria pomenovaná - NoVibrations Family!

Že ste názov NoVibrations už niekde počuli? Celkom nepochybne! Už túto sezónu LEXX predstavil hokejku SWISS, ktorá je z forhendové strany sploštené, čo robí z tejto hokejky unikát. Dizajn ale nie je jediná vlastnosť hole, pretože tu nájdeme technológiu NoVibrations. Ako samotný názov technológie napovedá, znamená, že pri prihrávke a strele necítite žiadne vibrácie, ktoré sú u ostatných palíc cítiť. To zrýchli vaše reakcie a spresní nahrávky a strely. Jedná sa o úplne novú techniku lisovanie karbónu, kde je shaft zvnútra vytlačovaný vzduchom. Na povrchu je tyč vystužená aramidom, ktorý dodáva palici odolnosť. Ďalšie špeciálnou vlastnosťou je tzv. 2-Flex systém, ktorý je určený pre optimálne využitie strely ťahom a príklepom. Laicky povedané: Shaft má inú tvrdosť pri strele ťahom (mäkšie) a inú pri strele príklepom (tuhší).

Na sezónu 2015/2016 sa tvorcovia značky LEXX poriadne vyznamenali. K holi, ktorú môžete vidieť hore na obrázku, pridali ešte ďalšie 3 hokejky, ktoré Vám budeme postupne odhaľovať v nasledujúcich týždňoch.

Všetky tieto typy palíc sú určené pre hráčov, ktorí chcú byť o stovky milisekúnd rýchlejšie než ich protivníci - či už v driblingu, v odoberanie loptičiek a alebo napríklad pri kľučkách. Budú vysadené novou čepeľou Diamond, ktorú LEXX predstaví taktiež na novú sezónu. O tejto čepeli sa dozviete viac v ďalšom článku, v ktorom vám okrem iného predstavíme aj druhú sériu LEXX Family - SPORT! Sledujte nás na sociálnych sieťach.


Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu .