Vyhlasujem, že som sa oboznámil so zásadami spracovania osobných údajov.
Nemáte účet?
menu
Registrujte sa a získajte získajte výhody!

Ako predísť strácaniu florbalových loptičiek?

7. 4. 2016

Jednofarebné a dvojfarebné loptičky FLOORBEE Torpedo sú ideálnym riešením, kedy každej kategórii kúpite rozdielnu farbu a podľa toho spoznáte, ktorá kategória stráca najviac loptičiek a ktorí sú naopak poctiví. Je to jednoduché, na začiatku tréningu vysypete spočítané loptičky na ihrisko a na konci tréningu je pozbierate a prepočítate. Kým sa nedopočítate k počiatočnému počtu, tak danej kategórii poviete, že kým nenájdu všetky loptičky, nemôžu odísť.

Ak však máte jedny loptičky pre všetky vaše kategórie, tak sa stáva, že sa za tréning v priemere jeden až dve loptičky stratia. Ak ten deň majú tréning napríklad tri kategórie, tak za deň môžete poztrácet až 6 loptičiek.

Preto si myslíme a hlavne máme veľa dobrých skúseností s tým, že sa oplatí pre každú kategóriu kúpiť rozdielne loptičky. V závere na tom viac ušetríte, ako keď ich musíte počas sezóny dva až trikrát dokupovať.


Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu .