Vyhlasujem, že som sa oboznámil so zásadami spracovania osobných údajov.
Nemáte účet?
menu
Registrujte sa a získajte získajte výhody!

Porovnanie čepelí od značky Zone

27. 1. 2017

Florbalová značka Zone má v ponuke tri hlavné čepele: Čepele sú tvarovo odlišné a každá z nich je určená pre iné typy hráčov.

Supreme

Najstaršia čepeľ, ktorá je určená pre hračičky a technických hráčov, pretože má rovný tvar. V stredu čepele má zdvojené rebrovanie pre lepšiu pohyb loptičky od pätky k špičke a vystuženie celej čepele.

S touto čepeľou budú vaše nahrávky presné, ako švajčiarske hodinky :)

Hyper

Novinka sezóny 2015/16, ktorá dominuje předzahnutým tvarom - jedná sa o čepeľ určenú predovšetkým pre tých hráčov, ktorí najčastejšie používajú strely ťahom. Strela príklepom nie je tak presná, rovnako tak prihrávka. Hráč si na čepeľ musí pomerne dlho zvykať.

Je určená presne pre tých, ktorí chcú, aby strela ťahom poriadne letela!

Zuper

Ide o novinku sezóny 2016/17, ktorá má veľký úspech. Táto čepeľ vznikla kombináciou najlepších vlastností vyššie zmienených čepelí, teda Hyper a Supreme. Je to krásne vidieť aj na obrázku.

Ak patríte k tým hráčom, čo v zápase používajú veľa techniky a zároveň sa dostávate do streľby, potom si túto čepeľ zamilujete.

A čo plánuje Zone ďalej? Príde Monštrum? :-)

Hráči švédskeho tímu - Pixbo Wallenstam sú ambasádor značky Zone.


Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu .