Vyhlasujem, že som sa oboznámil so zásadami spracovania osobných údajov.
Nemáte účet?
menu
Registrujte sa a získajte získajte výhody!

Nová kolekcia Salming pre sezónu 2017/18

2. 8. 2017

Vývojári značky Salming pre novú sezónu žiadny veľký boom vo svete florbalových hokejok a čepelí neprichystali. Zatiaľ Salming nevydáva novú čepeľ - tá sa chystá až v decembri roku 2017 a má to byť nástupca úspešnej Salming Quest 2 čepele. Salming nepriniesol ani žiadnu novú tyč s technológiou. Jediná zmena nastala u hokejky Salming CarbonX, kde boli pridané vrstvy karbónu, takže je hokejka síce o niečo málo ťažšia (204-210g), ale za to pevnejšia.

Salming sa však predviedol vo svete sáloviek. Nielenže pridal novú členkovú obuv s názvom [Salming Kobra Mid](product: 29558) a nové sálovky [Race X](product: 29560), ale zapracoval aj na dizajne a to ako u pánskych, tak aj u dámskych topánok. Vzhľadovo vyzerajú topánky veľmi lákavo. Jedná sa napr. o sálovky Kobra Men, Kobra Women, Viper 4 Men, juniorské Viper 4 a Viper 4 Women.

V duchu českej aj európskej inflácie Salming zdražil - u niektorých položiek nepatrne, ale niekde znateľne. Je vidieť tlak na materiálny servis zo strany zákazníka a tomu sa Salming prispôsobil perfektne. Okrem kvality distribučného procesu Salming potvrdzuje aj vysokú kvalitu svojich výrobkov.

Máme pre Vás špeciálne modely, u ktorých k zdraženiu naopak nedošlo - jedná sa o SMU modely (florbalky, ktoré sú vytvorené špeciálne pre náš obchod), ktoré sú za veľmi výhodnú cenu so zľavou až 52%. Medzi ne patria:

Kim Nilsson - Hlavná tvár Švédskej značky Salming predvádza novú obuv.


Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu .