Vyhlasujem, že som sa oboznámil so zásadami spracovania osobných údajov.
Nemáte účet?
menu
Registrujte sa a získajte získajte výhody!

Nová kolekcia Unihoc 2018/2019

20. 7. 2018

Koncom októbra 2017 Unihoc predstavil novú čepeľ Sonic, ktorá sa objavila na hokejke limitovanej edície Miracle Light. V novej kolekcii má Sonic podľa očakávania svoju radu Sonic. Táto technická čepeľ je nástupca veľmi obľúbenej čepele Player a nie je divu, že sa rad Sonic stala lídrom celej kolekcie Unihoc.

Ďalšou novinkou sú sálovky s ponožkou U4 STL MidCut, ktoré sú ako v pánskom, tak aj v dámskom prevedení. Majú udržať členok spevnený a zafixovaný, aby nedochádzalo k vyvrtnutiu a iným zraneniam.

Nové vaky, batohy a tašky dostali názov OXYGEN LINE. Sú vo veľmi krásnom čierno-zelenom designe, kde logo Unihoc je zobrazené v bielej farbe. Jedná sa o veľmi kvalitné produkty, ktoré sú pohodlné na nosenie. Tašky sú tiež šikovne navrhnuté pre efektívne užívanie a zároveň majú atraktívný dizajn.

V neposlednej rade stojí za zmienku nové brankárske vybavenie Unihoc, ktoré je buď v čierno-oranžovom prevedení alebo potom v bielo-čiernom prevedení s ľahkými prídavkami neónovo žltej farby. Kvalita týchto produktov je na svetovej úrovni a patrí k tým najlepším, čo možno nájsť na trhu. Ako nohavice tak aj dres krásne dýchajú, sú pohodlné, a tak umožňujú profesionálny výkon.


Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu .