Vyhlasujem, že som sa oboznámil so zásadami spracovania osobných údajov.
Nemáte účet?
menu
Registrujte sa a získajte získajte výhody!

Minulá sezóna bola epická. Bude nová sezóna vo štýle EDGE?

14. 9. 2017

Čepeľ Epic - kráľovná minuloročnej sezóny

Čepeľ Unihoc Epic na florbalovom trhu uspela. Čepeľ nie je ani prehnane zahnutá, ani nie málo zahnutá - ideálny pomer konkávnosti pre široké spektrum hráčov. Takže ak ste nenašli ideálnu čepeľ, odporúčame skúsiť čepeľ EPIC.

Novinka - EDGE a TeXtreme Curve

Technológia EDGE je úplne nová technológia pre sezónu 2017/2018, ktorá sa objavuje zatiaľ na dvoch hokejkách. Jedná sa o sploštenú časť v spodnej časti backhandu umiestnenú presne v strede zahnutia. Tieto tri paralelné kanáliky, ktoré sú pozdĺž celej oblasti, posilňujú konštrukciu - to spôsobuje, že v okamihu strely sa shaft extrémne rýchlo vykopne a loptička letí väčšou rýchlosťou.

S technológiou Edge hrajú okrem iného hráči Pixba Wallenstam IBK, napr. Martin Östholm a Tim Wiklund.

Druhou novinkou je TeXtreme Curve 2.0°. Doteraz sme na trhu mohli vidieť iba rovné alebo jednostupňové TeXtreme hokejky, to sa ale pre túto sezónu zmenilo a Unihoc predstavil aj 2.0°. Hráči predovšetkým oceňujú perfektne doladené vyváženie. U týchto zahnutých hokejok je použitý rovnaký TeXtreme karbón ako u tých rovných. Ide o top modely nielen medzi Unihocom, ale aj na celosvetovom trhu.

Modely, ktoré vidíte nižšie, sú iba v Českej republike a na Slovensku. Jedná sa o modely SMU, ktoré boli vyrobené v obmedzenom množstve, a preto sú za tak skvelú cenu.

Rozdeľme si ich na dve kategórie:

1) PRE DOSPELÝCH

2) PRE JUNIÓNOV A MLADÝCH HRÁČOV

  • Unihoc WINNER 35 Cavity SMU black/green - hokejka so streleckú čepeľou Cavity je ideálna pre mladých hráčov, ktorí začínajú s florbalom a chcú sa naučiť základné florbalové prvky správne ↘

  • Unihoc EPIC 34 SMU white/neon orange - mäkšia hokejka s univerzálnou čepeľou Epic je ideálna pre mladších hráčov (mladších žiakov), ktorí chcú zlepšiť techniku aj streľbu ↘

  • Unihoc EPIC 32 SMU white/turquoise - ideálne tvrdá hokejka s univerzálnou čepeľou Epic je ideálna pre mladších hráčov (mladších žiakov a starších žiakov), ktorí chcú zdokonaliť ako techniku, tak aj streľbu ↘

  • Unihoc UNITY Curve 1.5º 35 SMU green/black - mäkšia zahnutá hokejka so streleckú čepeľou Unity je ideálna pre mladších hráčov, ktorí sú skvelí zakončovateľia ↘

Všetky vyššie uvedené hokejky môžeme vrelo odporučiť, pomer cena / výkon je tu skvelý. Ak máte akúkoľvek otázku a neviete, ktorý model by Vám sadol najlepšie, kontaktujte naše zákaznícke centrum.


Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu .