Vyhlasujem, že som sa oboznámil so zásadami spracovania osobných údajov.
Nemáte účet?
menu
Registrujte sa a získajte získajte výhody!

Kolekcia 2015/2016 - LEXX Sports Family

19. 6. 2015

V minulom článku o novej kolekcii značky LEXX sme si predstavili NoVibrations Family, ktorá bude najvyššou radom tejto švajčiarskej značky, a tiež novú čepeľ LEXX Diamond. Teraz Vám povieme o ďalší rade, Sports Family, ktorá bude obsahovať dve úplne nové palice.

YELLOW WOLF a PINK WOLF, to budú dva zbrusu nové názvy hokejek u rady Sports. Tieto palice budú z kompozitového materiálu a ako už samotný názov napovedá, jedna palica bude celá v žltej farbe, druhá celá v ružovej (viď. obrázky nižšie). Obe palice budú vysadené novou čepeľou WOLF, ktorá bude predzahnutá konkávná rovnako ako v prípade novej čepele LEXX Diamond. O čepeli WOLF si ale povieme neskôr, vráťme sa teda späť k Sports Family.

Hole z rady Sports budú určené predovšetkým pre mierne pokročilých hráčov, ktorí nie sú siloví a majú problém s prehnutím palice pri streľbe. Flex u oboch palíc totiž bude 32mm a budú sa vyrábať vo veľkostiach 96cm, 92cm, 87cm a 75cm a iba s guľatým držaním.

Do predaja sa táto palica uvedie začiatkom septembra a tí, ktorí majú radi žltú alebo ružovú farbu, by nemali s výberom váhať a zaobstarať si jednu z týchto dvoch nových palíc od značky LEXX. Ostatní, ktorí nie sú fanúšikovia týchto farieb, si môžu vybrať nabudúce, keď budeme rozoberať Chrome Family, kde je jedna krajší designovky ako druhá.


Zaujal Vás článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu .